Prodáváte, kupujete nemovitost? Rady a pomoc

Chcete prodat pozemek, nebo nemovitost za nejvyšší možnou cenu?

Při prodeji a nákupu nemovitostí může nastat hned několik situací, které můžou zhatit rychlý prodej či nákup. My jsme schopni vše vyřešit v nejrychlejším možném čase.

První věcí, která zpozdí prodej je nesoulad skutečného stavu s katastrem nemovitostí, kdy na pozemku stojí neskolaudované stavby či jsou na hlavní stavbě různé přístavby. Toto když zjistí banka, nedá kupujícímu úvěr do té doby než je vše dáno do pořádku !!!! To může prodej,nákup pozemku oddálit o několik týdnů či měsíců.

Druhá věc na kterou by jsi měl dát pozor hlavně kupující jsou hranice pozemku, kdy prodávají a dokonce i některé realitky prodávají nabízené nemovitosti bez kontroly hranic pozemků jen podle LV a pak je kupující nemile překvapen, že je pozemek ve skutečnosti menší, nesedí ploty atd.

Třetí věc, která zvedne cenu prodávaného pozemku je jeho připravenost ke stavbě či jinému účelu. To znamené vysekání náletových stromů, zbourání různých menších staveb a vytyčené hranice pozemku.

Pokud Vás naše rady zaujaly, nebojte se na nás při nákupu či prodeji Vaší nemovitosti obrátit.

Zaměříme nemovitost a porovnéme se stavem na katastru nemovitostí při nesouladu vypracujeme geometrický plán, zkontrolujeme hranice a popřípadě vytyčíme jak mají být, vysekáme,posekáme pozemek případně odstraníme nepotřebné stavby, nebo odvezeme různé navážky atd. a Váš pozemek zkusíme prodat za nejvyšší možnou cenu.

 

Kontakty

První geodetická spol. s.r.o.

Kateřiny Militké 56
293 01
Mladá Boleslav

Geodetické práce,prodej pozemků,zemní práce

Mobil: +420 725 701 157

E-mail: prvnigeo@email.cz

Inženýrská geodezie,vytyčování staveb:

Ing.Jan Šteiner

Mobil: +420 603 476 749

E-mail: steiner.prvnigeo@email.cz

Smlouvy:

Miroslav Horčička

Mobil: +420 777 317 888

E-mail: horcamira@gmail.com

 

Napište nám

* - povinné pole